Haber Detay

29 Eylül 2019 - Ücretsiz Öz Savunma Tanıtım Dersimiz

29 Eylül 2019 - Ücretsiz Öz Savunma Tanıtım Dersimiz

  • 15
Ekim ayından itibaren yeni Kadınlara Güçlendirme Öz Savunma Tanıtım Kursu yapıyoruz. Haftada 1 gün  üc ay süreli. Bu kursu sadece kadınlara açık; derste İngilizce ve Türkçe konuşuluyor. 
“Öz Savunmaya Tanıtım” kursunda anlatılan bazı konular: Şiddeti Önleme ve Farkında Olma, Öz Savunma Prensipleri, Mesafe, Hedefler, Sık Rastlanan Saldırı Çeşitleri ve öz savunma prensipleri ve tekniklerinin temelleri
 
Kadınlara özel bir kurstur. Maksimum 8 katılımcı ile sınırlıdır. Bu kurs 3 ay sürer (24 saatlık toplam); haftada bir kez yapılır. Dersler İngilizce ve Türkçe olarak, bir kadın eğitmen tarafından anlatılır.
 
Şartlar ve Koşullar: 
Tarih/Saat/Eğitim Mekanı:
 
1) Pilates Chi - Pazar günler 15:00-17:00
Bu kurs 3 ay süreli ve toplam 24 saatlık bir kurstur. Derslere tam katılım sağlayan öğrenciler eğer isterlerse sınava girerek sertifika alma hakkı kazanırlar. Sınav ücreti öğrencilere aittir. Kaçırılan dersler, ancak eğitmenin önceden haberi ve onayı olduğu durumlarda eğitmenin aktaracağı şartlara göre tamamlanabilir. İki ay tamamlandıktan sonra, yukarıda ifade edilen durumlar dışında, hiçbir istisna yapılmayacaktır. Ders ücretleri kayıt sırasında tam ödenir. Ücretler peşin veya banka aracılığıyla ödenebilir.  
 
Daha fazla bilgi için lütfen bize FB veya e-posta ile ulaşın:
info@zihinbedenenerji.com 
 
KAYIT FORMU: https://forms.gle/sjhZDJPM518NM1qP9